Beetle Mania Deluxe

Beetle Mania Deluxe to niezwykła gra w której głównymi bohaterami są żuki, motyle, ślimaki i gąsienice. Slot ten jest w stanie wywołać uśmiech na ustach niejednego gracza, ponieważ każda postać znajdująca się na wygrywających ikonach ma instrument grający np. perkusję lub gitarę.

Grę tworzy 10 linii wygrywających umieszczonych na 5 walcach. Symbol pszczoły działa na zasadzie Jokera i z powodzeniem zastępuje on wszystkie inne ikony, z wyjątkiem symbolu z postacią żuka oraz nutki. A jeśli już o symbolu nutki mowa, to trzy wylosowane nutki gwarantują Ci aż 10 dodatkowych, darmowych gier. Warto dodać, że również w trakcie ich trwania masz możliwość wygrania kolejnych, darmowych gier. Dodatkowo, jeśli będzie sprzyjało Ci szczęście w darmowych rundach i na środku pojawi się symbol żuka, oczekuj śmiesznego koncertu na scenie, który podwoi Twoje wygrane. Z tego względu polecaną taktyką jest inwestycja w powiększanie linii.

Zarówno nietuzinkowy pomysł na oprawę graficzną Slota Beetle Mania Deluxe, jak i możliwe do wygrania, atrakcyjne nagrody pieniężne sprawiają, że gra znajduje w czołówce jej podobnych Automatów kasynowych. W praktyce oznacza to więc, że możesz wygrać sporą ilość gotówki i jednocześnie świetnie się bawić ze śpiewającą kapelą żuków i gąsienic. Oczywiście wygrane liczy się standardowo, a więc od lewej strony do prawej. Dużym usprawnieniem jest przycisk „Autoplay”, który pozwala nam na automatyczne załączanie się kolejnej gry -  musimy jedynie określić na ilu liniach będziemy grać i za jaką stawkę. A jakie kombinacje symboli zapewnią Ci zwycięstwo w bitwie owadów? Tego dowiesz się po wciśnięciu przycisku „Paytable”.

Gra Beetle Mania Deluxe to pomysłowa gra, która z pewnością rozbawi wielu miłośników Slotów. Nie zapominajmy jednak, że to również świetny sposób na udana zabawę, a nawet podbudowanie stanu naszego portfela.