Book of Ra Deluxe

  1. Jeżeli jesteś podróżnikiem i fascynują Cię nieodkryte tereny i ciekawe zagadki, to gra Book of Ra Deluxe z całą pewnością trafi w Twój gust.
  2. Wspaniała grafika i realistyczne dźwięki pozwolą przenieść się do ciekawego świata tajemnic rodem z filmu o Indiana Jones'ie. Głównym tematem tego Automatu jest niezapomniana przygoda i chęć zdobycia tajemniczej księgi Ra. Gra jest oparta na 10 liniach wygrywających oraz 5 walcach, na których zobaczyć możemy ciekawe znaki oraz starożytne narzędzia, które doprowadzą nas do wygranej oraz do odczytania tytułowej, zagadkowej księgi Ra. Naturalnie aby zwyciężyć w omawianym Slocie należy uzyskać pięć identycznych symboli na tej samej linii. Należy uważnie obserwować pojawiające się na liniach symbole, ponieważ symbol Jokera zastępuje wszystkie inne ikonki i pozwala na uzupełnienie naszej linii, a co za tym idzie na większą wygraną.
  3. Book of Ra Deluxe to trzymająca w napięciu gra, której akcja rozgrywa się we wnętrzu egipskich piramid – miejsc pełnych tajemnic i... niebezpiecznych pułapek. Chcąc otrzymać dodatkowe rundy musimy być cierpliwi i czekać na trzy symbole wspomnianej wcześniej księgi Ra. Podczas takich rund wybierany jest symbol, który będzie pełnił funkcję ikonki bonusowej. Jeżeli podczas zwiedzania piramid w dodatkowych rundach taki symbol wypadnie kilka razy, wówczas wartość wspomnianego rysunku zostanie pomnożona przez liczbę rzędów na których gramy. Dokładne omówienie symboli oraz wartości wygranych możemy sprawdzić po wciśnięciu przycisku „Paytable” w trakcie trwania samej gry.
  4. Zwiedzanie starożytnych piramid w Slocie Book of Ra Deluxe może być nie tylko pełne emocji ale również... bardzo opłacalne. Chcąc poczuć dreszczyk ryzyka i odkryć zagadkę wielkiej księgi Ra, a jednocześnie powiększyć swoje fundusze, już dziś spróbuj swoich sił w tym niezwykłym Slocie firmy Novomatic.