Fairy Queen

Przenieś się w magiczny świat niczym z baśni i już dziś spróbuj swoich sił w zaczarowanej grze Fairy Queen. Pozwól pochłonąć się krainie elfów, czarodziejek, smoków i gnomów!

Fairy Queen to gra, która zapewni Ci wiele emocji, a dodatkowo może przynieść bardzo duże zyski. Dzięki wyżej wymienionym, magicznym postaciom możesz zagrać na 10 liniowym i 5 bębnowym, nowoczesnym Automacie. Otwórz magiczną bramę do czarodziejskiego świata i... zgarnij skarb Królowej Wróżek!

Jak w zdecydowanej większości Slotów, rówież w grze Fairy Queen do zwycięstwa będzie Ci potrzebnych pięć identycznych symboli. Jednak patrz uważnie na wygrywające linie. Gdy pojawi się na nich symbol tytułowej Fairy Queen – Królowej Wróżek, zastąpi on wszystkie inne symbole. Wyjatkiem od wspomnianej reguły jest jedynie ikonka ilustrująca Mistyczną Bramę. Warto dodać, że jeśli uda Ci się wylosować trzy symbole Mistycznej Bramy, wówczas otworzą się przed Tobą wrota do dziesięciu dodatkowych, darmowych rund bonusowych. Naturalnie w  grze bonusowej masz możliwość wygrania dodatkowych, darmowych gier tego rodzaju. Już dziś wejdź do magicznego świata fantasy i daj sobie szansę na wygranie fantatycznych nagród. Pozwól działać wyobraźni i graj na wszystkich dostępnych liniach. Oznaczenia dostępnych symboli oraz ich wartość poznasz po naciśnięciu przycisku "Paytable" w trakcie trwania rozgrywki.

Automat Fairy Queen da Ci możliwość przeniesienia się do krainy rodem z opowieści Tolkiena. Jednak emocje, które będą towarzyszyły Ci podczas każdej z rund, będą w 100% prawdziwe. Niewątpliwą zaletą omawianej gry jest bardzo starannie dopracowana grafika i idealnie dobrany podkład muzyczny. Zagraj już dziś i przekonaj się na własnej skórze, jak fanscynujący i pełen tajemnic może okazać się świat tytułowej Królowej Wróżek!