Faust

Przenieś się w tajemniczy świat razem z nowym Automatem firmy Novomatic - Faust. Gra została wyposażona w 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Oczywiście głównym bohaterem gry jest doktor Faust –  tytułowa postać z powieści Johanna Wolfganga Goethego pod tym samym tytułem.

Już dziś wyrusz w fascynującą podróż wraz z doktorem Faustem. Poprowadź bohatera drogą wprost do bogactwa, miłości i wybranki jego serca czyli pięknej Małgorzaty. Twoim sprzymierzeńcem będzie Mefistofeles. Symbol ilustrujący diabła pełni więc funkcję Jokera i jest w stanie zastąpić każdy inny symbol. To jednak nie wszystko. Wraz z pojawieniem się na linii trzech ikon z postacią Mefistofelesa, zyskasz prawo do dziesięciu gier bonusowych podczas których będziesz miał szanse na jeszcze większe wygrane! Ponadto w bonusowych grach wybierany jest specjalny symbol, który rozszerza linie i płaci na każdej z nich. Naturalnie grając w opcje bonusową w dalszym ciągu możesz wygrywać darmowe gry.

W powieści Goethego Mefistoteles założył się z Bogiem o duszę tytułowego bohatera czyli doktora Fausta. Nie pozwól na to, aby diabeł osiągnął swój cel. Uratuj doktora Fausta jednocześnie powiększając stan swojego portfela. Design omawianej gry przeniesie Cię w dawne czasy rodem z powieści Goethego. Dbałość o szczegóły w tym Automacie jest wręcz niebywała. Dodatkowym atutem jest muzyka, która pochłonie Cię i pozwoli wczuć się w klimaty powieści. Wygrane są liczone standardowo od lewej strony do prawej, zgodnie z wygrywającymi liniami. Aby zgarnąć nagrody musisz więc ustawić pięć identycznych symboli na jednej linii. Powodzenia!