Fruit Sensation

Sezon na owoce czas zacząć! Razem z grą Fruit Sensation zabaw się soczystymi owocami i równie soczystymi wygranymi. Musisz zakręcić bębnami w taki sposób, aby na jednej linii znalazło się pięć identycznych symboli jednego owoca. Jeżeli natomiast chcesz zagrać o naprawdę dużą wygraną i „rozbić bank” poluj na magiczną cyfrę 7. Jackpoty w grze Fruit Sensation sięgają bardzo wysoko. Dzieje się tak z prostego powodu – otóż każda nieudana próba innego gracza sprawia, że suma wygranych ulega powiększeniu.

Sam Automat Fruit Sensation został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wyposażony w 10 linii wygrywających i 5 bębnów, wyglądem śmiało nawiązuje do stylu klasycznych maszyn rodem z lat ’60. Naturalnie wszystkie wygrane są liczone standardowo po liniach od lewej do prawej strony.

Jeżeli jesteś miłośnikiem owoców takich jak arbuzy, pomarańcze, czereśnie czy śliwki to już dziś powinieneś spróbować swoich sił w grze Fruit Sensation. Widok smakowitych owoców na pewno pobudzi Twój apetyt na dużą wygraną, a może nawet pokusisz się o zgarnięcie pysznego jackpota? Przydatną funkcją jest przycisk "Autostart", który pozwala na rozpoczynanie się każdej kolejnej rudny bez Twojego bezpośredniego udziału. Musisz tylko określić stawkę oraz ilość rund  i automat zrobi to za Ciebie sam, podczas gdy Ty możesz odpoczywać lub delektować się... pysznymi owocami.

Gra Fruit Sensation to swego rodzaju powrót do klasyki automatów. Prosty interfejs z którym poradzi sobie każdy zawodnik nie stanie na przeszkodzie do wielkich, owocowych wygranych. Bądź gotów na świeże owoce i poluj na magiczny numer 7, który zagwarantuje Ci wielką wygraną w postaci upragnionego Jackpota. Powodzenia!