Joker Fruits

Gra Joker Fruits została wykonana w klasycznym, doskonale znanym stylu. Jej autorem jest firma Novomatic – popularny i ceniony producent gier kasynowych. Zarówno grafika jak i muzyka zostały wykonane w sposób profesjonalny, zaś ich połączenie nadaje grze niesamowitego „smaczku”.

Celem Slotu Joker Fruits jest rzecz jasna wylosowanie trzech, identycznych symboli na chociażby jednej z linii. Możemy tego dokonać w pełni samodzielnie przy pomocy przycisku „Start” lub też wybrać opcję gry automatycznej – „Autostart”. W drugim z wymienionym przypadków rundy będą uruchamiały się w sposób automatyczny, czyli jedna po drugiej.  Symbole układają się natomiast klasycznie, poczynając od lewej, a skończywszy na prawej stronie. Wspomnianymi ikonkami są oczywiście – jak może na to wskazywać już sama nazwa gry – owoce.  W Joker Fruits na zwycięskich obrazkach zobaczymy więc między innymi arbuzy, pomarańcze czy śliwki. Jak w każdym innym nowoczesnym automacie, również i tutaj mamy do zgarnięcia dodatkowe, darmowe rundy. Do ich uruchomienia służy symbol siódemki. Wystarczą trzy odpowiednie rysunki, które przeniosą Cię do bonusowych rund. To właśnie dzięki nim możesz podnieść sumę swojej wygranej nawet kilkukrotnie! Warto dodać, że symbol Jokera zastępuje wszystkie inne ikony.

Gra Joker Fruits to ciekawy i dostarczający niezwykłych emocji Slot. Dzięki odpowiedniemu opracowaniu graficznemu przykuwa uwagę gracza i pozwala na skupienie się na samej rozgrywce. Nie ma tu miejsca na połyskujące i rozpraszające naszą uwagę elementy. Całości dopełnia świetnie dobrana muzyka, idealnie komponująca się z samą rozgrywką. Joker Fruits to gra, która pozwoli Ci na odprężenie, relaks, a dodatkowo umożliwi wygranie sporej sumy pieniędzy.