Just Jewels Deluxe

Zasmakuj luksusu z grą firmy Novomatic, Just Jewels Deluxe. Marzysz o wejściu do świata wielkich pieniędzy, ale nie stać Cię na diamenty, drogą biżuterię i inne kosztowności tego rodzaju? W takim razie już dziś spróbuj swoich sił w grze Just Jewels Deluxe. Być może wspomniany świat luksusu zaprosi w swoje progi także i Ciebie?

Gra firmy Novomatic wyposażona została w pięć bębnów i dziesięć linii wygrywających. Zwycięskie ikony pojawiają się od lewej, do prawej strony. Grę rozpoczyna wybranie przez gracza ilości linii oraz obstawienie stawki. Kiedy ten krok mamy już za sobą, czas najwyższy przystąpić do samej gry! Po wciśnięciu przycisku z napisem „Start” w ruch wprawione zostaną bębny maszyny. Jeśli jednak nie mamy zamiaru każdorazowo wciskać wspomnianego guzika, kolejne rundy może uruchamiać za nas sama gra. Wystarczy wybrać opcję „Autostart”. Występujące w trakcie każdej rundy symbole przedstawiają rzecz jasna różnego rodzaju kosztowności. Począwszy więc od szlachetnych, błyszczących kamieni w różnych kształtach, poprzez koronę, sztabki złota, symbol euro czy pieniądze, a skończywszy na wypełnionym po brzegi kuferku z kosztownościami.

Gra została wykonana w sposób zaawansowany, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Dopracowana pod każdym względem strona graficzna przyciąga uwagę gracza, natomiast miłe dla ucha elementy muzyczne dodatkowo uprzyjemniają nam rozgrywkę. Just Jewels Deluxe stanowi świetny sposób na miłe spędzenie wolnego czasu. Już dziś spróbuj swoich sił w omawianym Slocie znanej firmy Novomatic. Życzymy powodzenia!