Marco Polo Deluxe

Marco Polo był weneckim kupcem i podróżnikiem. Zasłynął on z tego, że wraz z ojcem i stryjem przemierzył Jedwabny Szlak docierając w ten sposób do Chin. Koniecznie należy dodać, że byli oni jednymi z pierwszych przedstawicieli Zachodu, którym udało się dotrzeć do Państwa Środka. Przygody tego znanego podróżnika zostały spisane przez Rustichella z Pizy w słynnej książce „Opisanie świata”. Jeśli i Ty chciałbyś poczuć się jak słynny podróżnik, to… nic nie stoi Ci na przeszkodzie! Już dziś zagraj w Slot Marco Polo Deluxe i poczuj się jak prawdziwy odkrywca!

Gra Marco Polo Deluxe to zabawa stworzona zwłaszcza z myślą o wielbicielach podróży i fascynujących przygód. Slot został wyposażony w pięć bębnów i dziesięć linii wygrywających. Wśród możliwych do wylosowania symboli znajduje się między innymi skrzynia ze skarbami, twarz tytułowego odkrywcy, oblicze władcy Chin, mapa, pałac wspomnianego władcy i wielbłąd. Symbolem gwarantującym graczowi dostęp do darmowych gier bonusowych jest wielbłąd. Ikona z postacią dwu-garbnego zwierzaka gwarantuje również pomnożenie wygranych x2. Warunkiem otrzymania wspomnianego bonusu jest jednak wylosowanie wielbłąda na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Symbolem działającym na zasadzie Jokera jest natomiast oblicze głównego bohatera – Marco Polo. Ikonka z jego twarzą zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem wspomnianego już wielbłąda.

Gra Marco Polo to pełen emocji Slot, dzięki któremu możesz przeżyć fascynującą przygodę w zaciszu własnego domu. Poczuj się jak prawdziwy odkrywca i już dziś podejmij wyzwanie firmy Novomatic. A jeśli szczęście Ci dopisze, Twoje starania i odwaga zostaną docenione atrakcyjną wygraną. Powodzenia!