Plenty on Twenty

Z czym kojarzą Ci się owoce? Z latem? Z ich słodkim smakiem? A może z witaminami? Bez względu na to, z czym kojarzą Ci się one w aktualnym momencie, już wkrótce myśląc o owocach możesz widzieć przed oczyma wyłącznie… dużą gotówkę. Dlaczego? Ponieważ to właśnie smaczne, soczyste owoce są głównymi bohaterami gry, w której do wygrania jest naprawdę duża gotówka. Mowa oczywiście o Slocie firmy Novomatic – Plenty on Twenty.

Plenty on Twenty to rozbudowana gra na Automaty, wyposażona w aż dwadzieścia linii wygrywających i pięć bębnów. Celem gracza jest uzyskanie pięciu takich samym symboli na jednej, wybranej przez niego linii. Losowane symbole będą pojawiać się w kolejności, począwszy od lewej, a skończywszy na prawej stronie. Grę można uruchomić na dwa sposoby: albo naciskając przycisk „Start” albo też wciskając „Autostart”. Opcja pierwsza polega na ręcznej obsłudze Automatu, zaś druga pozwala na automatyczne uruchamianie się kolejnych gier po sobie. Tabelę ilustrującą możliwe do uzyskania, wygrywające kombinacje odnajdziemy natomiast pod przyciskiem „Paytable”. Po wprawieniu w ruch bębnów na naszym ekranie zaczną się pojawiać zabawne owoce – główni bohaterowie omawianego Slota. Zobaczyć możemy tu więc zalotnie spoglądające cytryny, mrugające do nas z ekranu pomarańcze czy szeroko uśmiechnięte wisienki. Symbolem pełniącym rolę Jokera jest cyfra siedem i to właśnie ona jest w stanie zastąpić każdą inną ikonkę, z wyjątkiem ilustracji z gwiazdką. Gwiazdka natomiast gwarantuje graczowi dodatkową rundę bonusową.

Plenty on Twenty to gra dopracowana w każdym szczególe. Piękna grafika i niezwykle pomysłowo przedstawione owoce z pewnością stanowią elementy rozpoznawcze omawianego Slotu.