Plenty on Twenty hot

Jeszcze lepsza, jeszcze gorętsza oraz z większymi wygranymi, taka właśnie jest kolejna odsłona gry Plenty on Twenty, czyli Plenty on Twenty hot. Ta lubiana przez użytkowników i niezwykle pozytywnie oceniana gra, teraz jest dostępna w całkiem nowej odsłonie!

Gra Plenty on Twenty doczekała się nowej odsłony. Już dziś możemy zagrać w jej nowszą wersję czyli Plenty on Twenty hot. Gramy tutaj aż na dwudziestu liniach i pięciu bębnach, dzięki którym mamy szansę na uzupełnienie wnętrza własnego portfela. Tak jak w poprzedniej wersji, symbolami są zabawne owoce: śliwka, cytryna, pomarańcza lub arbuz. Wygrane liczą się standardowo od lewej do prawej strony. Naszym celem jest uzyskanie na jednej linii pięciu  identycznych symboli. Warto dodać, że jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol uśmiechniętej cyfry siedem powtórzony trzykrotnie, wówczas wygrywamy nagrodę w postaci dodatkowej rundy bonusowej. Poza tym symbol z siódemką działa podobnie jak Joker w kartach, a więc zastępuje wszystkie inne, występujące w rozgrywce symbole. Wyjątkiem jest tu jedynie symbol gwiazdki, której siódemka nie jest w stanie zastąpić.

Po raz kolejny firma Novomatic udowodniła, że gry wychodzące spod jej skrzydeł są produktem niezwykle wysokiej jakości, spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Dowodem na to stwierdzenie może z powodzeniem stać się właśnie Slot Plenty on Twenty hot. Starannie wykonana grafika w połączeniu ze świetnym doborem podkładu muzycznego daje nam efekt w postaci ulepszonej wersji gry pierwowzoru Plenty on Twenty. Dbałość o szczegóły symboli, tła, a nawet napisów sprawia, że na ekranie każdego komputera prezentują się one wręcz rewelacyjnie.