Automaty - co to takiego?

Czym są Sloty i jaka jest zasada ich działania? Czemu w przeciągu lat zyskały sobie one aż tak dużą popularność i gdzie możemy bawić się w tego rodzaju gry?

Krótka historia Slotów

Sloty, zwane również po prostu Automatami to duże maszyny, które znaleźć można w kasynach, pubach, klubach, a nawet na stacjach benzynowych. Za twórcę pierwszego Slotu uznawany jest Charles Fey. Podobno pierwowzór Automatu do gry wyszedł spod jego ręki już w 1896 roku! Wówczas to omawiane maszyny tworzono przy użyciu żelaza, zaś w ich wnętrzu znajdowały się trzy bębny, pojemnik w którym gromadzone były monety oraz charakterystyczna dźwignia. Automaty spotkały się z tak serdecznym przyjęciem miłośników gier hazardowych, że w szybkim czasie zaczęły one pojawiać się zarówno w kasynach czy saloonach, jak i nawet w… sklepach ogólnospożywczych!

Obecnie możemy grać na Slotach zarówno we wszystkich, wspomnianych powyżej miejscach jak i dodatkowo w kasynach internetowych. Znane i cenione firmy tworzące oprogramowanie do kasyn online’owych dbają o to, aby ich oferta gier slotowych była wciąż poszerzana o nowe propozycje. I chociaż dawniej na ekranie maszyny można było zobaczyć wyłącznie symbole kart czy też owoce, to dziś Automaty proponują nam gry z motywami przygodowymi, muzycznymi, filmowymi, zwierzęcymi czy roślinnymi.

A jeśli jesteś ciekawy, jakie konkretnie tytuły gier cieszą się największym powodzeniem wśród graczy, to serdecznie zapraszamy Cię do lektury naszych tekstów. Znajdziesz tu opisy zasad wybranych Automatów i ich krótką charakterystykę. Życzymy miłej zabawy i wysokich Jackpotów. Powodzenia!